ZBIÓRKA FARB

zbiorka logos

Pogromcy Bazgrołów ruszają do kolejnej akcji zbierania farb. Tym razem wspólnie z uczniami krakowskich szkół, postaramy się pokryć “farbą milczenia” mowę nienawiści, bazgroły i inne głupoty.

Nasza akcja jest prowadzona wspólnie z Dzielnicą I Stare Miasto. W specjalnym piśmie zwróciliśmy się do szkół zlokalizowanych na terenie Dzielnicy I o pomoc w dotarciu z tą informacją do rodziców i możliwość przekazywania tam farb.

Jeżeli po remoncie mieszkania zostały Ci napoczęte puszki farby? Oddaj je Pogromcom Bazgrołów. Zgromadzone w ten sposób materiały zostaną użyte do zamalowywania napisów szpecących krakowskie mury.

Farby można przynosić m.in.:  do Lamusowni (ul. Nowohucka 1, pn.-pt. godz.: 10.00-18.00, sob. 7.30-15.30) oraz do Punktu Gromadzenia Odpadów Wielkogabarytowych (ul. Krzemieniecka 40, pn.-pt. godz.: 6.30-18.00, sob. 6.30-14.00).
W przypadku dużej ilości farb do przekazania lub kłopotów z ich transportem napisz do nas (pogromcybazgrolow@gmail.com) lub skontaktuj się z pracownikiem ZBK (507 096 893).

Farbodawców prosimy o kontakt: pogromcybazgrolow@gmail.com

 

————————————————————————————————————————————

8 października 2014 r., o godzinie 9:45 przed krakowskim magistratem Pogromcy Bazgrołów otrzymali w darze od komendanta Straży Miejskiej Adama Młota 60 litrów farby elewacyjnej. Przybyli również pracownicy z Leroy Merlin “Bonarka” którzy w imieniu dyrektora Grzegorza Tokarza ofiarowali nam 100 litrów emulsji.

 

————————————————————————————————————————————

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s